O NÁS


rodinná firma
ČESKÁ
RODINNÁ FIRMA
zalozeno v roce 2013
OD ROKU 2013
NA TRHU
Založeno sportovci a atlety
ZALOŽENO SPORTOVCI
A ATLETY
Pečlivě vybraný tým
PEČLIVĚ VYBRANÝ
TÝM TRENÉRŮ

O NÁS

S NÁMI TO PROSTĚ DOTÁHNEŠ!

Jsme FitHunters.cz. Působíme na trhu již od roku 2013 v Praze a okolí. Poskytujeme kvalitní fitness služby za dobré ceny.

Naše služby využilo více jak 3000 zákazníků a 94% kupujících by nás doporučilo. Velký zájem je o Program FITLIFE®, kde poskytujeme komplexní služby a dosahujeme s klienty vynikajících výsledků.

Prohlédněte si recenze našich zákazníků a inspirujte se.

RECENZE

NÁŠ TÝM

Náš tým je tvořen zkušenými profesionály, kteří miluji to co dělají.Petr
Rada

Majitel, hlavní trenér

DETAIL


Klára
Měchurová, DiS.

Koordinátor společnosti, trenér

DETAIL


Bc. Lucie
Knoblochová

Manažer obchodních vztahů, trenér

DETAIL


Mgr. Michal
Dobeš

Trenér

DETAIL


Mgr. Lukáš
Sládek

Trenér

DETAIL


Bc. Michaela
Horváthová

Trenér

DETAIL


CHCEŠ BÝT SOUČÁSTÍ TÝMU?

Klikni pro více informací

DETAIL

PŘIDEJTE SE JEŠTĚ DNES

Máte vybraného trenéra? Nebo už prostě chcete s námi začít? Tak hurá na rezervace.

REZERVOVAT

HISTORIE

2020

FitHunters.cz®

V květnu roku 2020 byl změněn název z LovciTuku® na nynější Fithunters.cz. Dále byl také vylepšen a inovován rezervační systém.
... a nyní tvoříte historii s námi.

2019

Změna je život

Rekonstrukce naší hlavní centrály Praha 2 -Vinohrady se protáhla o 6 měsíců a byla dokončena v březnu roku 2019. V červnu téhož roku byla zrušena majitelem objektu naše velmi důležitá pobočka na Praze 1 v ulici Soukenické. V září jsme si otevřeli tedy svoji novou pobočku na Praze 9 - Libeň.

2017 - 2018

Jdeme stále výš

V lednu 2017 byly spuštěny programy FITLIFE speciálně pro muže. V dubnu téhož roku jsme dosáhli dalšího milníku a to více jak 300 stálých klientů. Ke konci roku jsme následně spustili i další služby. V červnu roku 2018 odstartovala rekonstrukce naší centrální pobočky na Vinohradech. V červenci stejného roku proběhly první příměstské tábory pro děti.

2016 - 2015

Náš vlastní gym

Na počátku Ledna 2015 byli spuštěny první oficiální programy FITLIFE "dříve 4týdenní kurzy". Do konce roku jsme díky kvalitně služeb a péčí o klienti dosáhli na metu více jak 150 stálých klientů. V srpnu roku 2016 jsme navázali na náš úspěch a pořídili si vlastní tělocvičnu na Praze 2, která je do nynějška naší hlavní centrální pobočkou.

2013 - 2014

LovciTuku®

Rozjezd start-up fitness projektu se datuje k 25. červnu 2013, kdy byl založen nynějším majitelem Petrem Radou a spolumajitelem Zdeňkem D. První programy FITLIFE dříve "4 týdenní kurzy" začali v Září 2013. Po peripetiích se spolumajitelem start-up ukončil činnost v Dubnu roku 2014. V Červnu téhož roku Petr Rada start-up vzal pod svá křídla a založil firmu Lovcituku.cz