TEAMBUILDING AKCE = AKTIVNÍ ZAMĚSTNANEC

Překvapte vaše zaměstnance a klienty exkluzivními benefity v podobě teambuildingových aktivit jako například cvičení s profesionály v rámci našich fitness center nebo sídel zaměstnavatelů. Organizujeme také různé sportovní firemní akce podtrhující přirozenost pravidelného pohybu a zdravého životního stylu. Vše upravujeme na míru dle klientových požadavků. Nabízíme také teambuilding aktivity na klíč.


FITNESS & CVIČENÍ

Jsme špičkoví trenéři ve fitness oboru a jsme specialisté na skupinové cvičení. Připravujeme jednorázové a pravidelné lekce v naší fitness tělocvičně nebo v budovách klientů. Vždycky jde tak trochu o zábavu a tu mi do cvičení dát umíme. Organizujeme také lekce v prostorách komerčních budov a přispíváme k jejich atraktivitě z pohledu potencionálních nájemců. Tyto pravidelné teambuildingové aktivity velmi navyšují spokojenost nájemců. Využíváme naší dlouholeté zkušenosti a znalosti trhu.

MÁME ZÁJEM

fithunters praha
fithunters praha

SPORTOVNÍ TEAMBUILDING AKTIVITY

Pořádáme teambuildingové akce pro firmy, jejichž součástí je sport, cvičení, mentoring, zdravý catering a měření metabolismu v našich fitness pobočkách nebo prostorách klientů. Dále organizujeme teambuildingové aktivity jako fit víkendy (Fit & Work, Fit & Relax), které lze spojit např. s pracovním meetingem. Zajistíme vše od plynulé organizace až po výběr fit zákusků. Zejména oblíbené jsou Fit morning® (8h - 12 hod) a Fit day® (8h - 16 hod), kde jsou pro skupinu do 25 lidí připraveny ranní či odpolední fitness lekce s občerstvením v soukromí uzavřeného fitness. Motivujte své kolegy k lepším výkonům a zdravé soutěživosti i v pracovním prostředí.

MÁME ZÁJEM

ZDRAVÍ & ŽIVOTNÍ STYL

Poskytujeme poradenství v oblasti fyzického zdraví a zdravého životního stylu. S námi máte možnost využít neobvyklých teambuilding aktivit jako zdravotní prohlídky, fyzioterapie, jídelníčku na míru a měření tělesných hodnot. Vytváříme také fitness plány a pořádáme klientsky nejúspěšnější Programy FitLife®. Učíme klienty starat se o svá těla, udržovat se v kondici a do svého života přirozeně pojmout zdravý životní styl. Ukažte svým zaměstnancům, že vám na nich záleží. “Ve zdravém těle zdravý duch.”

MÁME ZÁJEM

fithunters praha

CHCETE VYTVOŘIT TEAMBUILDING NA KLÍČ?

Rádi s vámi probereme vaše návrhy.


CHCEME AKCI NA KLÍČ