DALŠÍ

SLUŽBY

Využijte naše služby

S námi poznáte, že se to vždy dá dělat lépe.

OSOBNÍ TRENÉR

Osobní tréninkový plán na míru, který zohledňuje vaše potřeby, časové možnosti a životní styl. 94% spokojených klientů. Omezené množství míst.

ZJISTIT VÍCE

JÍDELNÍČEK NA MÍRU

Osobně vás změříme na bioimpedanční váze, vysvětlíme naměřené hodnoty a dle výsledků vytvoříme profesionální jídelníček na míru.

ZJISTIT VÍCE

SPORTOVNÍ VÝŽIVA

Kvalitní sportovní výživa, kterou osobně užíváme. Vynikající doplňky stravy pro cvičení, hubnutí a celkové zdraví. Můžeme vřele doporučit.

ZJISTIT VÍCE

FIT RECEPTY

Nechte si inspirovat fit recepty z kuchyně našeho týmu. Najdete zde vše od snídaně až po zdravé a chutné recepty na pečení. Ve formě PDF.

ZJISTIT VÍCE

ZDRAVÉ VÁNOČNÍ CUKROVÍ

Objednejte si zdravé Vánoční cukroví a prožijte Vánoce bez stresu. Pouze kvalitní suroviny a pečlivě zabaleno. Česká 100% kvalita.

ZJISTIT VÍCE

FITNESS VÍKEND

Odpočiňte si na našem fitness víkendu a naberte novou sílu. Sauna, vířivka, masáže, bowling, zdravé jídlo, cvičení a kopec zábavy. Pouze pro 30 lidí.

ZJISTIT VÍCE

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR

Dětský příměstský tábor se zdravou a kvalitní stravou, celodenním sportem a zábavou ve skupině dalších dětí. Fotky z tábora zdarma.

ZJISTIT VÍCE

OBLEČENÍ FITHUNTERS®

Vyberte si sportovní oblečení FITHUNTERS® z kvalitní 100% bavlny a s potiskem zdarma. Skvělé pro sport, cvičení aj. Vše vyrobeno v ČR.

ZJISTIT VÍCE

NENAŠLI JSTE, CO JSTE HLEDALI?

Rádi vám pomůžeme se vším. Kontaktujte nás na tel. čísle +420 606 841 086 nebo využijte email a kontaktní formulář.

KONTAKT